TURKISH RAP

Und€rgr0und R@p

AnasayfaPortalliTakvimGaleriSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

DJ Akmanla roportaj

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
rap_boy_samamca
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 31

rap gücü
sewiye: zaman gücü
rap gücü:

MesajKonu: DJ Akmanla roportaj   29.09.07 14:56

DJ AKMAN RÖPORTAJI

Öncelikle merhaba Dj Akman.Bize kendinden bahseder misin ?
Kendimi size kisaca tanıtayım.. 1986 27 Mayis Konya dogumluyum.1989 senesinde Hollanda' ya geldim. Burda okumaya basladim

Dj Akman Isminin bir anlamı var mı ?
DJ Akman ismi 6 sene once basladi..bi dj abim var hollandada o bana koydu bu ismi...

Dj maceranız nasıl basladı ulaşmak istediginiz yer neresidir?
Maceram 5 sene once basladi hollandada kucuk bi paryde..party guzel gecti organizerler begendi ve teklif ustune teklif geldi bunlarida degerlendirerek geldim buralara...hedefim unlu sanatcilarla calismak...

Dj lik yapmadan once ne gibi işlerle uğraştınız..?
Ben kendim okuyorum ve futbol oynuyorum

Hosuna giden ve gitmeyen şeyler Nelerdir ?
Su kucuk cocuklar gibi davranan abiler kardeslerimiz varya bi insani lekelemek veya hakaret etmek hersey yaptiklari diss ile oluyor...disslerden cok ve cok nefret ederim yalanida sevmem herzaman dogru olun Wink

Dehşet grubunun 2 tane dissinde dönme bana adlı sarkılarının calındıgını idda ediyorLar bunun hakkında görüşleriniz nelerdir?
Simdik soyle bi durum var bu sarkinin melodisi hakan pekerin kardesi zafer peker abimizindir..dehset crew rapi bizden once cikardi ama tutulmadi biz cikardik epey tutuldu derlerya MEYVE VEREN AGAC HERZAMAN TASLANIRMIS...bizimkiside boyle bi hesaba dondu..

Bugüne kadar yaptıgınız Featler hakkındaki düşünceleriniz ve ileride yapıcagınız ft ler hakkında bilgi verir misiniz?
Bu gune kadar sayisiz dj ve mc lerle ft lerim oldu...simdi ileri planlarim unlu sanatci ile bi ft yapmak veya unlu bi sanatcinin albumunde remix ile yer almak..

Tehlikeli madde grubunun kuruluş amacı neydi?2-3 ay önce bu grubun dağıldıgını öğrendik bunun nedenini açıklar mısınız ?
Bunun nedeni ben herzaman gercekleri soyleyen birisiyimdir...ayrilma nedeni arkadas satmak..isim kulanmiyorum ama bu grub dagildi birdahada geri donemez,donse bile eskisi gibi yurumez

Son olarak gündeme Ezan mix adlı bir parça yaptıgınız gibi dedikodular yer aldı.Nasıl ve neden oldugunu bizimle paylaşır mısınız ?
Bu yana kadar bana diss yaptilar, arkamdan konustular, dusman kesildiler... Ve simdi yetmez mis gibi EZAN'in Trance mix ini yaptilar.. Son Nefes le yaptigim feat te benim sesimi kopyalayip MIX in icine koymuslar..
Dicegim sudur : burdan bunu yapan kisi birgun bunun hesabini verecektir! Bana olmazsa bile Allaha verecektir mutlaka Bu terbiyesizlik benim gozumde turk ve musluman degildir..
Bu Hollanda'da hepimiz turkuz..
Biz burda bir olacagimiza herkez bir birine dusman olmus..
Biz bir olsaydik bu turk milleti suan cok ilerde olurdu.
Diyecegim yine sudur : Birakin artik benim adimi kirletmeyi.. Herkez biliyor zaten benim ne oldugumu.. Ben Ne diss lerden, Ne kavgalardan, Ne cok sayida dusmanlarimdan YIKILMAM.
Yolum DJ'lik ve bu yoldan ben istersem Birakirim ve suanda da BIRAKMAYA niyetim yok..
www.DjAkman.nl’de yayinlanan benim parcalarimdir.. Ve kazaa ve internet sitelerin de yayinlanan kotu image li remixler benim degildir.. Beni Sevenler icin tesekkur ederim..

Hollanda ve Türkiye büyük beğeniyse dinleniyorsunuz,dinleyicilerinize söylemek istediginiz bir şey var mı ?
Beni dinleyenler Ve beni destekleyenler herzaman dinleyin ve destekleyin siz arkamda oldukca ben daha guzel seyler cikaracagima eminim,ne mutlu bana sizleri eglendirebiliyorsam.Beni Sevenler icin tesekkur ederim..
Kullanıcı profilini gör http://izmirap35.clubme.net
Mc_Hakan

rap gücü
sewiye: zaman gücü
rap gücü:

MesajKonu: Geri: DJ Akmanla roportaj   03.10.07 18:29

eyw gözüm Very Happy
Kullanıcı profilini gör http://www.izmirap35.clubme.net

DJ Akmanla roportaj
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası